Faustyna_311073 Młodasko
Mały biust jest śliczny, tak uważam ponieważ jestem jego posiadaczką. Nie chciałabym mieć większych piersi bo nie wiedziałabym co mam z nimi zrobić, a żaden z moich mężczyzn nigdy na nie nie narzekał. Poszukuję osoby, której nie będzie przeszkadzało, że jestem w ciągłych rozjazdach. Jakiś czas temu będąc nad morzem widziałam jakiegoś fotografa ze strasznie długim obiektywem. Zapytałam z ciekawości do czego mu taka długa lufa, z początku był nieco zmieszany, ale odpowiedział treściwie do ściągania.... od razu wiedziałam za co się zabrać.
Kinguninka-83 Młodasko
Jestem szaloną blondynką i chętnie poznam Pana, który lubi ostre zabawy. Potrafię być niezłą kocicą. Moja oferta skierowana jest do panów, którzy mają trochę czasu by się ze mną umówić na flirt. Interesuje mnie wszystko co się dzieje dookoła mnie, nie mam określonej dziedziny, jedno co wiem to że interesuje mnie sex.
zielona_korka Ostroróg
Każdy z nas potrzebuje czasami odmiany i właśnie w nadziej na nią zamieściłam tu swój anons. Mam 39 lat. Rajcują cię opowieści z wycieczek i przygód stewardes? Pracuję w liniach lotniczych nie od dziś i widzę to i owo. Mogę się ubrać w mój mundurek i pokazać jak można świntuszyć w samolocie. Lubię łóżkowe eksperymenty.
obracanamatylda1972 Uścięcice
Ile można ze swoim chłopem? Ja na mojego męża w sypialni już nie mogę nawet patrzeć. Poszukuje pana, który wie jak w znudzonej mężatce rozniecić ogień pożądania. Pracuję na dużej hali produkcyjnej. Lubię facetów, którzy nie zagrzeją miejsca i wszędzie ich pełno. Bardzo kręcą mnie podróżnicy.
Norberta 29021984 Mutowo
Miałam kiedyś nieudany związek i stwierdziłam, że jednak wolę być panną. Jeśli od zawsze szukałeś brunetki oto jestem. Pracuję na politechnice. Pod sobą mam wiele młodych studentów, ale nie kręcą mnie młode chłopaki. Wolę umówić się ze starszym mężczyzną na seks. Lubię obcować z różnego rodzaju sztuką.
Walentyna 130171 Szamotuły
Miła dla oka pani, 42 lata pragnie zawrzeć interesującą znajomość o podłożu erotycznym. Tak, jestem nauczycielką i co z tego? Tak jak każda mam ochotę na sex. Technika potrafi bardzo pomóc w seksie. Chcesz się o tym przekonać?
Profile, które ostatnio oglądałeś